מועדון לקוחות

להזמנת כרטיס>>

מועדון PowerCard – הכרטיס שמחזיר לך כסף

PowerCard- מועדון לקוחות הוותיק ביותר בישראל המונה כ-  200,000 לקוחות ומעניק הטבות והנחות למגוון רחב של רשתות מובילות, בפריסה ארצית, מכל התחומים: דלק, מזון, תיירות ונופש, ביגוד, ספורט, ילדים ומתנות.

בין הרשתות עמם עובד המועדון ניתן למצוא את הום סנטר, טויס אר אס, טן – תחנות דלק, גלי, לי-קופר,  מגה ספורט, טימברלנד, ניין ווסט, ביתילי, זר פור יו, נאוטיקה, אי-פארמה, סאקוני ,אשת טורס, ג'ק קובה, סבון של פעם, סולוג, שואו אוף, איזי ספיריט, אן קליין וכל נעל סנטר.

מועדון PowerCard פועל ע"י חברת כרטיסי האשראי cal  וקבוצת עובדי הרשתות השותפות (בהתאם לרשימה שתימסר ותעודכן מעת לעת על ידי החברה) באמצעות כרטיס ויזה או דיינרס.

 

רוצה לקבל החזר כספי על כל קנייה?

עם מועדון לקוחות PowerCard גם נהנים ממבצעים, הנחות, שיתופי פעולה וגם מקבלים החזר כספי בכל קנייה

ברשתות המועדון:

*ברשתות ביתילי ו – epharma: ניתן יהיה לצבור החזר כספי, אך לממש בשלב זה את המחאות הנייר בלבד, וזאת עד לקבלת עדכון חדש מטעם המועדון, על מעבר להמחאת מועדון דיגיטלית.

במידה ובכל זאת תבקש לבצע מימוש ברשתות הללו, עליך לפנות לשירות הלקוחות של כאל בטלפון: 03-57264444 או אל שירות הלקוחות של מועדון Powercard בטלפון: 03-9486245, ותישלח אליך המחאת מועדון מודפסת בדואר עם סכום יתרתך.
עדכון: ברשת e-pharma- החל מיום 3.3.21 ישתנה אחוז ההחזר להמחאת מועדון מ 5% ל- 3%.
 
 

 

כיצד מקבלים את ההחזרים הכספיים?

החל מחודש מרץ, המחאות המועדון עוברות מהנייר לנייד.

מעתה, בכל חודש בו תהיו זכאים להחזר כספי, תתקבל הודעת SMS לנייד שלכם עם קוד למימוש.

את הקוד האחרון למימוש עם ההחזר הכספי שקיבלתם במסרון, עליכם להציג במעמד התשלום בקופה.

כלומר, מחודש מרץ 2020 ואילך, המחאות הנייר ישתנו ויגיעו בהודעת SMS עם קוד לנייד, ולא בדואר כהמחאות נייר, כפי שהייתם רגילים.

חשוב לוודא כי מספר הטלפון הנייד שלך מעודכן בחברת כאל , בטלפון: 03-57264444 או מול שירות הלקוחות של מועדון Powercard, בטלפון: 03-9486245.

לפרטים מלאים

הטבות נוספות ומתנות לחברי המועדון

מתנת הצטרפות בסניפי הום סנטר:

  • 10% הנחה בעת הקנייה הראשונה, ההנחה מהמחיר הרגיל , עד 70 ש"ח בכפוף לתנאי הרשת.

מתנת הצטרפות בסניפי Toys R US :

  • 20% הנחה בעת הקנייה הראשונה , עד 150 ש"ח בכפוף לתנאי הרשת (אין כפל מבצעים, ההטבה לא תקפה על מולטימדיה וכרטיסי מתנה).ההנחה ממחירון החברה.

הטבות נוספות

  • עלון מבצעים במעטפת הדיוור החודשי
  • ימי מועדון – ימי פעילות מיוחדים הסגורים לחברי המועדון ומשפחותיהם
  • 1+1 לאטרקציות והצגות ילדים – בזכות כרטיס האשראי כאל בכפוף לתנאי המבצע
  • ועוד ועוד ועוד

איך מצטרפים למועדון?

החל מהיום ניתן להצטרף למועדון לקוחות PowerCard
  • בסניפי הום סנטר. לרשימת הסניפים לחץ כאן
  • סניפי ToysRus. לרשימת הסניפים לחץ כאן
  • באמצעות מילוי טופס אינטרנטי וקבלת הכרטיס עד אליך עם שליח לחץ כאן ובאמצעות מענה קולי של מוקד חברת Cal בטלפון 5726734- 03

להזמנת כרטיס>>

 

*הסכום המוצג בקישור בירור היתרה כולל את סך כל הצבירות שבתוקף עד לתאריך זה. ט.ל.ח

*ניתן לנצל את הסכום המלא או חלק ממנו, ברשת אחת או יותר בהצגת הקוד הנשלח במסרון בעת הרכישה, בהתאם לתוקף המופיע בו.

*שמרו על המחאות מועדון שהונפקו בנייר ונשלחו אליכם. ניתן להמשיך להשתמש בהן, עד לתום התוקף המופיע בהן (ולמעט בחנויות רשת "בריל " וברשתות חנויות-"SBN": "גלי", "סולוג", "לי קופר", "לי קופר קידס", "NINE WEST", "טימבלרנד", "נאוטיקה", "SHOW OFF ", "EASY SPIRIT", "ANN KLEIN" ו- "כל נעל סנטר" בהן ניתן לממש המחאות נייר שנשלחו בנובמבר 2019, ינואר 2020 בלבד)

*אנו פועלים לתקינות מלאה של השירות, אולם כבכל שירות ייתכנו תקלות, שלא כולן בשליטת המועדון, ושאותן נפעל לתקן עם פנייתכם. ניתן לפנות אלינו למוקד שירות הלקוחות: בטלפון: 03-9486245 או לשירות הלקוחות של כאל, בטלפון: 03-57264444.