תקנון מבצע סאקוני – אוגוסט 2019

 1.הטבה לחברי מועדון פאוארקארד 2000 בע"מ (להלן: "החברה") מכתובת טוליפמן 7 אזור התעשייה ראשון לציון, ברכישת נעלי נשים או גברים תוצרת סאקוני.

 

 

2.המימוש בתוקף בתאריכים 12-31.8.19 ו/או עד גמר המלאי, לפי המוקדם.

 

 

3.ההטבה הינה חד פעמית, אישית ואינה ניתנת להעברה.

 

 

4.במסגרת ההטבה תאפשר החברה קבלת שישיית גרביים מתנה ברכישת נעלי נשים או גברים – בהצגת קוד הקופון 448 בעת הרכישה באחד מסניפי רשת סאקוני או בהזנת קוד הקופון 448 באתר האינטרנט של סאקוני (saucony.co.il).

 

5.ההטבה כוללת: 7% החזר כספי בהמחאת מועדון, למימוש בסניפי רשת סאקוני ובאתר סאקוני.

 

 

6.מגבלות – לא ניתן לממש את ההטבה:

6.1.ברכישת מוצרים בהנחה ו/או במבצע ו/או עודפים;

6.2.ברכישה בחנות העודפים בביל"ו;

6.3.ברכישת נעלי נוער, ילדים ותינוקות.

 

7.הרשת רשאית לשנות ו/או להפסיק את ההטבה בכל עת. בכפוף למלאי הקיים בכל סניף.

 

 

8.מותנה בתשלום בכרטיסPowerCard ובהצגת/הזנת קוד הקופון בעת הרכישה.

 

 

9.ההחזר הכספי ייעשה במסגרת המחאת המועדון, בכפוף לתקנון. במסגרת שיפור השירות לחברי המועדון, נעבור במהלך החודשים הקרובים להמחאות דיגיטליות כך שהחל מיום 1.10.19 ישלחו ההמחאות באמצעות מסרון (קוד המחאה למימוש) לטלפון הנייד המעודכן במערכות. עוד נבקש לעדכן כי החל מיום 1.10.19, מימוש ההטבות לרכישת דלק ומוצרי חנות נוחות ברשת Ten חברה לדלק ייעשה באמצעות אפליקציית Ten בלבד.

 

 

10.תוכן הפרסום, העסקאות והמוצרים שיסופקו במסגרת הרכישה במבצע ו/או טיבם הינם באחריות סאקוני בע"מ בלבד.

 

 

11.לחברת פאוארקארד 2000 בע"מ לא תהיה כל אחריות מכל סוג לגבי הרכישה בפועל ברשת סניפי סאקוני ו/או מחיר המוצרים ו/או טיב המוצרים ואיכותם ו/או טיב השירותים ואיכותם שיקבל המשתתף בפועל מהרשת. המשתתף פוטר את החברה מכל אחריות בנוגע לעניינים אלו והוא מאשר כי לא יבוא אל החברה ו/או מי מטעמה בקשר לכך.

בכל מקרה של סתירה ו/או אי-התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בדבר ההטבה, לרבות בעיתונות, תגברנה הוראות התקנון לכל דבר ועניין.

 

פאוארקארד 2000 בע"מ