זה הזמן לצאת ולצחוק - PowerCard
powercard עמוד הבית

הופעות

זה הזמן לצאת ולצחוק

אז אם נשארתם בבית הרבה זמן, זה הזמן לצאת ולצחוק עם כרטיסים לסטנדאפ. היום בלחיצת כפתור אפשר להזמין כרטיסים להופעות בכל מקום בארץ

זה הזמן לצאת ולצחוק כשחושבים על זה אנחנו כמעט ולא צוחקים במהלך היום, אולי בערב כשאנחנו צופים בסדרה מצחיקה בטלוויזיה או רואים סרטון פספוסים ביו טיוב. המח שלנו טרוד בענייני עבודה, בית, כספים, בריאות שאין לו אפילו רגע אחד של הפוגה לנוח ולצחוק.

הרי ידוע שהצחוק יפה לבריאות וזה אכן נכון. מחקרים מראים כי אנשים שצוחקים גורמים לשחרור חומר כימי במח הנקרא אנדורפין המסייע בשיכוך כאבים ומשפר את מצב הרוח. ומה אנחנו לומדים מזה? שאנשים צוחקים הם שמחים יותר ובריאים יותר.

קלישאה אבל נכונה – הצחוק יפה לבריאות

אם חשבתם שזוהי ההשפעה היחידה שיש לצחוק על הגוף, אתם טועים. ד"ר ויליאם פריי מאוניברסיטת סטנפורד בארה"ב, פסיכיאטר וחוקר צחוק, טוען כי לצחוק השפעות נוספות על הגוף:

• הצחוק מחזק את המערכת החיסונית שמפרישה חלבון הנקרא אימונוגלובולין A המגן על הגוף בפני זיהומים.

• הצחוק משפר את ההגנה של הלב על ידי הרחבת כלי הדם. זו מובילה לתנועה חופשית יותר של הדם בגוף.

• הצחוק עוזר לשיפור הזיכרון על הפעלת המח בכמה וכמה איזורים בו זמנית, מה שהופך את המח למרוכז יותר.

• הצחוק עוזר לגוף לשאוף אוויר רווי חמצן ולסלק זיהומים וחיידקים בנשיפה.

לצחוק לבד או לצחוק עם החבר'ה?

מחקרים מראים כי קיים הבדל בהשפעת הצחוק על הגוף אם צוחקים לבד או אם צוחקים עם אנשים נוספים. מפתיע נכון? הרי צחוק הוא צחוק, אז איך משפיעה הסביבה? חוקר מח בשם ד"ר רוברט פרוביין מאוניברסיטת מרילנד מאמין שמי שצוחק לבד, צוחק פחות ולצחוק חברתי יש השפעה גדולה עד פי 30 על הגוף.

מכירים את האמרה צחוק מדבק? שככל שיותר אנשים צוחקים ביחד, כך השפעת הצחוק על הגוף גדולה יותר. לכן אל תצחקו לבד. קחו את בן או בת הזוג, חברים ובני משפחה וקנו כרטיסים לסטנדאפ. הרי תחליף לאווירה של אולם מלא אנשים מתרגשים לערב של צחוק מתגלגל.

איך מזמינים כרטיסים להופעות?

אז אם נשארתם בבית הרבה זמן, זה הזמן לצאת ולצחוק עם כרטיסים לסטנדאפ. היום בלחיצת כפתור אפשר להזמין כרטיסים להופעות בכל מקום בארץ ואפילו בעולם. הצגות, הופעות רוק, פסטיבלים, תערוכות – הכל אפשר למצוא און ליין.

מלבד רכישת כרטיסים להופעות בקופות בערב המופע או אתרים ייעודים למכירת כרטיסים הוקמו קבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות למכירת כרטיסים ברגע האחרון והן נועדו לאותם אנשים שנתקעו בלי כרטיס להופעה או לאנשים שנתקעו עם כרטיס אבל לא יכולים ללכת מכל סיבה שהיא. במקום שהכרטיסים יתבזבזו ו"ילכו לפח", הקונים רוכשים אותם במחיר מוזל וכולם נהנים. בפייסבוק למשל תוכלו למצוא קבוצות ייעודיות למכירת כרטיסים להופעות ברגע האחרון כמו קבוצה ייעודית לכך הנקראת "מי רוצה כרטיס ל........אני לא יכול/ה ללכת" המונה כ – 107,000 חברים.

אין ספק שבקבוצה כל כך גדולה קיימים סיכויים גדולים מאוד למצוא כרטיסים להופעות וכרטיסים לסטנדאפ, אם לא מצאתם דרך האתרים או הקופות.

חשוב שתדעו! אם אתם מתכוונים לרכוש כרטיסים לסטנדאפ או כרטיסים להופעות מאדם פרטי ולא מחברה מוכרת, מומלץ שתבדקו כי מדובר בכרטיסים אמיתיים ולא מזוייפים. אם לא מצאתם כרטיסים בקבוצות ייעודיות או באתרים, תמיד תוכלו לבדוק אם יש כרטיסים להופעות באתר של חברת האשראי או כרטיסים לסטנדאפ דרך כרטיס מועדון המקנה הטבות נוספות בתחום לייפסטייל וחופשות.

למה כדאי לצאת דווקא להופעות סטנדאפ?

התשובה לשאלה הזו היא די פשוטה, יודעים איך הערב יתחיל אבל לא יודעים איך הוא יגמר. בסטדנאפ בניגוד לסרטים או הצגות, מי שעומד על הבמה משתף את הקהל והופך אותו לחלק בלתי נפרד מההופעה.

בהופעת סטנדאפ אפשר לצחוק על זוגיות, הורות, היריון, לידה, פקקים, טיולים והרשימה עוד ארוכה. כל סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית מוכרים בסגנון אחר של צחוק והומור, כך שאין הופעת סטנדאפ אחת דומה לאחרת (גם אם ראיתם את אותו סטנדאפיסט כמה פעמים).

מתלבטים אם לקנות כרטיסים להופעת סטנדאפ? תגידו כן. גם אם הסטנדאפיסט או הסטנדאפיסטית יהיו חדשים בתחום, הסיכוי שלכם לקנות כרטיסים לסטנדאפ ולא לצחוק עד דמעות הוא די קטן. כך שגם אם יורד גשם, גם אם הבייביסיטר קצת מתעכבת, גם אם צריך לשלם עבור חנייה, מומלץ וכדאי לצאת ולצחוק בהופעת סטנדאפ שתשחרר את כל הלחצים ותשכיח את כל הדאגות, גם אם זה רק לשעתיים בלבד.