קיץ מהאגדות לילדים- "עוץ לי גוץ לי" במחיר שווה במיוחד! (הקאמרי) - PowerCard
powercard עמוד הבית

גלריית תמונות מוצר

קיץ מהאגדות לילדים- "עוץ לי גוץ לי" במחיר שווה במיוחד! (הקאמרי)

 

"עוץ לי גוץ לי" אגדה בשירים וחרוזים לכל המשפחה  - מחיר מיוחד ללקוחות PowerCard!

עוץ לי גוץ לי" מספר על טוחן עני שמנסה בכל כוחו להשיא את ביתו למלך. שדון קטן נחלץ לעזרתם תמורת מתנה קטנה – בנה הבכור שיוולד. כשהתינוק נולד, השדון מסכים לוותר רק אם תצליח לנחש את שמו.

גרסה מחודשת ועדכנית לקלאסיקה של התיאטרון הקאמרי.

כיצד רוכשים?
ראשית, לוחצים על הכפתור "למימוש המבצע" ומזדהים יחד עם כרטיס המועדון.
לאחר מכן יתקבל קופון אותו תצטרכו להזין בהזמנה באתר הקאמרי.
נכנסים לקישור מטה, בוחרים את ההצגה הרצויה והמקומות הרצויים, לוחצים על כפתור "סוג כרטיס/הנחה/שובר/מנוי" ובוחרים: "קוד הנחה/ שובר". מזינים את קוד ההטבה שקיבלתם. לאחר לחיצה על אישור, ההנחה תופיע ונעבור לתשלום!

 

מחיר המבצע ללקוחות PowerCard

מחיר נוכחי

44

מחיר קודם

155

תנאים למימוש המבצע

בתשלום בכרטיס אשראי PowerCard בלבד. עד 4 כרטיסים ללקוח. הכניסה לאירוע וקיומו יתקיימו על פי הנחיות משרד הבריאות. תוקף למימוש ההטבה:30.08.22 ו/או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם. מינימום במלאי: 200 כרטיסים. התמונה להמחשה בלבד. אין כפל מבצעים והנחות. פאוארקארד 2000 אינה אחראית על המוצרים/השירותים שיסופקו במסגרת ההטבה והיא תהא רשאית להפסיק או לשנות את המבצע בכל עת. קבלת קוד הקופון אינה מבטיחה כי יהיו קיימים כרטיסים להופעה הזמינים לרכישה במועד מימוש השובר. תוכן הפרסום, העסקאות והשירותים שיסופקו במסגרת רכישת הכרטיס הינם באחריות חברת הקאמרי בע"מ בלבד. ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות....

פרטי מימוש המבצע בבית העסק

לרכישת הכרטיסים באתר 'הקאמרי' לחצו כאן

מבצעים נוספים שיכולים לעניין אותך