כרטיסים למוזיאון האשליות במחיר שאסור לכם לפספס! (טיקטמאסטר) - PowerCard
powercard עמוד הבית

גלריית תמונות מוצר

כרטיסים למוזיאון האשליות במחיר שאסור לכם לפספס! (טיקטמאסטר)

 "אם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז אשליה לבטח מחביאה יותר ממיליון"

עד שלא תראו, לא תאמינו-מוזיאון האשליות בנמל תל אביב!
אטרקציה יוצאת דופן ומרגשת המשלבת את כל החושים. התחושה המתמדת המלווה את המבקרים בין המוצגים השונים היא שילוב מנצח בין תמיהה, תדהמה, בלבול והנאה - חוויה אינטראקטיבית, סוחפת, מרתקת ומשעשעת עם טריקים מדהימים ומתעתעים המלמדים אותנו על ראייה, תפיסה, מוח האדם והמדע, כך שיהיה קל יותר להבין מדוע העיניים שלנו רואות דברים שהמוח שלנו לא יכול/מצליח להבין במבט ראשון.
 

 איך רוכשים?

1. יש להוריד את הקוד הקופון

2. יש להיכנס לאתר "טיקטמאסטר" בקישור מטה.

3. יש לבחור בשורה "בחר הטבה" את הרשומה: הטבה למחזיקי כרטיס אשראי PowerCard  ולהוסיך את קוד ההטבה שקיבלת בלשונית קוד ההטבה ולחוץ הכנס.

4. לבחור את כמות הכרטיסים הרצויה וללחוץ הוסף לעגלת הקניות 

5. מצד שמאל יופיעו פרטי הכרטיסים-> יש ללחוץ המשך ולהתקדם לתשלום.

 

שימו לב,
יש לתאם יום ושעת הגעתכם למוזיאון, ללא תיאום הגעה וכרטיס כניסה לא תתאפשר כניסה למוזיאון- ניתן להיכנס דרך הקישור מטה ולבחור את הסבב הרצוי.
שעות הפעילות של המוזיאון עשויות להשתנות, יש להתעדכן דרך אתר טיקטמאסטר
המחיר מתעדכן לאחר הזנת קוד קופון

 

מחיר המבצע ללקוחות PowerCard

מחיר נוכחי

45

מחיר קודם

99

תנאים למימוש המבצע

בתשלום בכרטיס אשראי PowerCard בלבד. עד 2 כרטיסים ללקוח. תוקף למימוש ההטבה: 31.12.22 ו/או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם. מינימום במלאי: 200 כרטיסים. התמונה להמחשה בלבד. אין כפל מבצעים והנחות. פאוארקארד 2000 אינה אחראית על המוצרים/השירותים שיסופקו במסגרת ההטבה והיא תהא רשאית להפסיק או לשנות את המבצע בכל עת. קבלת קוד הקופון אינה מבטיחה כי יהיו קיימים כרטיסים לאטרקציה הזמינים לרכישה במועד מימוש השובר. תוכן הפרסום, העסקאות והשירותים שיסופקו במסגרת רכישת הכרטיס הינם באחריות חברת טיקטמאסטר בע"מ בלבד. ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות. המוזיאון מונגש באופן מלא לכיסאות גלגלים, עם זאת חלק המוצגים לא מתאימים למוגבלויות מסוימות. לא תתאפשר כניסה לאזור התצוגה עם עגלות ילדים. באפשרותכם לאחסן את העגלה במתחם הכניסה. ...

פרטי מימוש המבצע בבית העסק

לרכישת כרטיס באתר 'טיקטמאסטר' לחצו כאן

מבצעים נוספים שיכולים לעניין אותך