מוזיאון האשליות - PowerCard
powercard עמוד הבית

מוזיאון האשליות

לאור הביקוש הארכנו את המבצע!
מוזיאון האשליות הבינלאומי פועל בערים רבות בעולם כולו לרבות ניו יורק, שיקגו, טורונטו, פריז, מדריד, אתונה, דובאי, שנחאי ועוד ערים מרכזיות רבות, הוא הופך במהרה למותג מוכר ולאטרקציה מובילה.

עד שלא תראו, לא תאמינו! המוזיאון מציע חוויה יוצאת דופן ומרגשת המשלבת את כל החושים. התחושה המתמדת המלווה את המבקרים בין המוצגים השונים היא שילוב מנצח בין תמיהה, תדהמה, בלבול והנאה - חוויה אינטראקטיבית, סוחפת, מרתקת ומשעשעת עם טריקים מדהימים ומתעתעים המלמדים אותנו על ראייה, תפיסה, מוח האדם והמדע, כך שיהיה קל יותר להבין מדוע העיניים שלנו רואות דברים שהמוח שלנו לא יכול/מצליח להבין במבט ראשון.

למימוש המבצע יש להוריד את קוד הקופון ולהזין אותו באתר "טיקטמאסטר" בקישור מטה.
יש לתאם יום ושעת הגעתכם למוזיאון, ללא תיאום הגעה לא תתאפשר כניסה למוזיאון- ניתן להיכנס דרך הקישור מטה ולבחור את הסבב הרצוי.
שעות הפעילות של המוזיאון עשויות להשתנות, יש להתעדכן דרך אתר טיקטמאסטר

שימו לב- המחיר מתעדכן לאחר הזנת קוד קופון

מחיר המבצע ללקוחות PowerCard

39

99

תנאים למימוש המבצע

בתשלום בכרטיס אשראי PowerCard בלבד. עד 2 כרטיסים ללקוח. הכניסה לאירוע וקיומו יתקיימו על פי הנחיות משרד הבריאות. תוקף למימוש ההטבה: 31.12.22 ו/או עד גמר המלאי, המוקדם מבניהם. מינימום במלאי: 200 כרטיסים. התמונה להמחשה בלבד. אין כפל מבצעים והנחות. פאוארקארד 2000 אינה אחראית על המוצרים/השירותים שיסופקו במסגרת ההטבה והיא תהא רשאית להפסיק או לשנות את המבצע בכל עת. קבלת קוד הקופון אינה מבטיחה כי יהיו קיימים כרטיסים לאטרקציה הזמינים לרכישה במועד מימוש השובר. תוכן הפרסום, העסקאות והשירותים שיסופקו במסגרת רכישת הכרטיס הינם באחריות חברת טיקטמאסטר בע"מ בלבד. ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהופעות, לוחות הזמנים וסידורי ההושבה בהתאם לשיקול דעתה, הצרכים בשטח והנחיות משרד הבריאות. המוזיאון פועל בהתאם לנהלי משרד הבריאות כפי שמתפרסמים מעת לעת וכפוף למגבלות התו הירוק. מספר המבקרים במוזיאון בכל זמן נתון מוגבל ל-100 איש. אנו מקפידים על ריחוק חברתי ומאפשרים ביקור בטוח במוזיאון. המוזיאון מונגש באופן מלא לכיסאות גלגלים, עם זאת חלק המוצגים לא מתאימים למוגבלויות מסוימות. לא תתאפשר כניסה לאזור התצוגה עם עגלות ילדים. באפשרותכם לאחסן את העגלה במתחם הכניסה. ...

פרטי מימוש המבצע בבית העסק

לרכישת כרטיס באתר 'טיקטמאסטר' לחצו כאן

מבצעים נוספים שיכולים לעניין אותך