אודות - PowerCard
powercard עמוד הבית

מועדון PowerCardכרטיס האשראי שאתם באמת צריכים

הלקוחות שלנו נהנים בכל יום ממגוון הטבות, הנחות והחזר כספי בעשרות רשתות מובילות בפריסה ארצית במגוון תחומים – ילדים, תיירות ונופש, דלק, מתנות וטיפוח, עשה זאת בעצמך, פארמה, אופנה, עיצוב הבית, ספורט ועוד.

7%+

צבירת כסף

עד % 7 החזר כספי על כל קנייה ברשתות המועדון, למימוש ברשתות המועדון

מבצעים אטרקטיביים

הטבות במגוון רשתות המועדון - מסעדות, רשתות אופנה ומקומות בילוי ופנאי*

קבלת הלוואה

חברי המועדון שלנו זכאים להלוואה מותאמת אישית בתנאים מיוחדים

להצטרפות למועדון

CASHBACK

עם מועדון לקוחות PowerCard נהנים גם מהחזר כספי בכל קנייה וגם מהטבות ברשתות השונות.

ההחזר יתקבל במסגרת המחאת המועדון הדיגיטלית

מתנת הצטרפות לבחירתך

מתנת הצטרפות למצטרפים באתר הום סנטר ובסניפי הרשת

10% הנחה בקנייה הראשונה, עד 70 ₪. בכפוף לתנאי הרשת.

מתנת הצטרפות למצטרפים באתר ToysRus ובסניפי הרשת

20% הנחה בקנייה הראשונה, עד 150 ₪. בכפוף לתנאי הרשת (ללא כפל מבצעים, ההטבה לא תקפה על מולטימדיה וכרטיסי מתנה).

אפשר להצטרף בדרכים הבאות

בסניפים

ניתן להגיע פיזית ולהצטרף דרך סניפי הום סנטר וגם וסניפי ToysRus

בדיגיטל

באמצעות מילוי טופס אינטרנטי וקבלת הכרטיס עד אליך עם שליח

בטלפון

באמצעות מענה קולי של מוקד חברת Cal בטלפון 03-57264444

להצטרפות למועדון

חשוב לדעת

ברשת epharma ניתן יהיה לצבור החזר כספי למעט בגין קניות של תרופות מרשם וקנאביס רפואי. הזכאות להטבות תמורת "חוויות" בחנות החוויות של כאל הינה ללקוחות שחויבו בסך 1,500 ₪ ומעלה בחשבון הבנק בגין עסקאות חדשות בבתי עסק בכרטיס האשראי PowerCard במועד החיוב האחרון, יתר ההטבות פתוחות לכל המשתמשים. הנפקת הכרטיס כפופה לאישור כאל. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע”מ/דיינרס מימון בע”מ. מותנה בתשלום בכרטיס אשראי PowerCard בלבד. החזקת כרטיס האשראי כרוכה בתשלום דמי כרטיס חודשיים, ודמי הכרטיס ייקבעו לפי סוג הכרטיס ובהתאם לתעריפון כאל, המתעדכן מעת לעת. החל מיום 10.1.2023 (כולל), לקוחות המצטרפים לכרטיס אשראי PowerCard יהיו זכאים לפטור מתשלום עמלת דמי כרטיס ללא התניה למשך 6 חודשים ממועד הנפקת הכרטיס. לאחר תקופה זו תיגבה עמלת דמי כרטיס בהתאם לתעריפון כאל.

ההחזרים הכספיים נצברים להמחאת מועדון דיגיטלית, לשימושכם בקניות הבאות ברשתות המועדון. המועדון רשאי להוסיף ו/או להסיר רשתות לרבות לבצע שינוי באחוז ההנחה / ההחזר. ההחזרים להמחאה מצטברים על כל סכום של קנייה וניתנים למימוש במסירת הקוד שהתקבל לנייד, בקופות ברשתות המועדון. לאופן מימוש ההמחאה הדיגיטלית יש לעיין בתקנון המועדון באתר, המתעדכן מעת לעת. ההמחאות לא ניתנות לצבירה ומימוש בחנויות עודפים/ Outlet דיוטי פרי, וגם לא בחלק מאתרי אינטרנט/ אפליקציות ומוקדים טלפוניים של הרשתות (בהתאם לתקנון) למעט אשת טורס: ניתן לצבור ולממש רק באמצעות המוקד הטלפוני. לא ניתן לצבור להמחאה על פעילויות מכרזים שמפעילות הרשתות.

PowerCard מופעל על ידי חברת כרטיסי האשראי cal וקבוצת עובדי הרשתות השותפות (בהתאם לרשימה שתימסר ותעודכן מעת לעת על ידי החברה) באמצעות כרטיס ויזה או דיינרס. אנו פועלים לתקינות מלאה של השירות, אולם כבכל שירות ייתכנו תקלות, שלא כולן בשליטת המועדון, ושאותן נפעל לתקן עם פנייתכם. ניתן לפנות אלינו למוקד שירות הלקוחות: בטלפון: 03-9486245 או לשירות הלקוחות של כאל, בטלפון: 03-57264444.